Pojawiła się najnowsza aktualizacja Rankingu Miesięcznego, a zarazem ostatnia w FIFA 18.
A już teraz zapraszamy na turnieje FIFA 19, pierwszy turniej wraz z premierą FIFA 19 !

KTO WYGRAŁ RANKING?

Gregory94 do rozgrywek na naszej stronie przystąpił niedawno tj. w Rankingu “RM Lipiec”, już na samym początku wygrał turniej Live Sponsorowany gdzie “zwinął” główną nagrodę.
Teraz można powiedzieć, że poszedł za ciosem i wygrał “RM Lipiec” zdobywając 380 pkt.

ZADOMOWIŁ SIĘ NA PODIUM?

Na drugim miejscu uplasował się polak12345, jest to gracz, który we wcześniejszym czasie uczestniczył w turniejach na naszej stronie,  zaś… przestał. Gdy się pojawił, zaczął grać regularnie i… wypunktował swoich przeciwników zdobywając 310 pkt. tym samym zajmując drugie miejsce.

Na najniższym stopniu podium gracz o nicku kdetys, który w poprzednim rankingu również zajmował miejsce na podium i jak dobrze pamiętam również w poprzednich rankingach stawał na “pudle”.
Nasuwa się pytanie: Czy kdetys na dobre zadomowił się na podium?

CO SŁYCHAĆ  NIŻEJ?

Tuż za podium, na czwartym miejscu, zwycięzca poprzedniego rankingu – Siwy, który w tym rankingu nic nie wygrał, punkty jakie “uzbierał to punkty za uczestnictwo i rozgrywanie swoich meczów.
Mr0w4 to kolejny gracz, który w poprzednim rankingu zajmował miejsce na podium, a teraz… poza nim, ale wiemy że nie zawsze się wygrywa!
Mojej uwadze, trochę zdziwienia jest wysoka lokata gracza o nicku byk19881, i nasuwa się myśl – a może “złapał” formę chwilową albo miał farta, a może już zawsze będzie grał lepiej, hmm? Jak to mówią pożyjemy zobaczymy.

Autor: Newsmen Paweł Pietrzak

 

ZOBACZ NAGRODY “RM LIPIEC”