W zakończonej drugiej edycji Live Cup FIFA 18 PS4 triumfował Strim37, na drugim miejscu uplasował się Gregory94, a na trzecim stopniu podium znalazł się ZabiYT.

Podczas całego turnieju w, którym wzięło udział 16 uczestników, przewidziane były nagrody, nagroda rzeczowa za 1 miejsce – mysz gamingowa ufundowana przez sklep www.itmania.pl. Pozostałe nagrody to nagrody w postaci punktów do rankingu miesięcznego, w którym walczymy również o nagrody.

Poziom sportowy patrząc na osiągane wyniki w poszczególnych rundach jak i organizacja turnieju co podkreślali uczestnicy była bardzo dobra.


Ale dobra… co się działo, może przedstawię wersję skróconą:

1 runda: tutaj na uwagę zasługuje mecz VlordiusPL vs debeha, gdzie o awansie do kolejnej rundy zadecydowała jedna bramka.

2 runda: ZabiYT vs debeha 4:1, i ZabiYT melduje się w półfinale oraz wysokie zwycięstwo Punio_2021 vs Strim37 1:6 i także zwycięzca tego pojedynku również melduje się w półfinale.

Półfinał to to naprawdę ciekawie zapowiadające się pary: ZabiYT vs Strim37 1:3 oraz 10mesi vs Gregory94 1:5

I wielki finał w, którym Strim37 wygrywa po zaciętym meczu 3:2 z Gregory94, a w meczu o 3 miejsce ZabiYT wygrywa po zaciętym boju 4:3 z 10mesi.

Całą drabinkę można zobaczyć tu > https://www.myfifa.pl/turniej/76/drabinka/

W tym miejscu należy bardzo serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom, osobom pomagającym i współpracującym oraz sponsorowi DZIĘKUJEMY !

P.S Zapraszamy na Turnieje w Rankingu Miesięcznym.
Nagrody w Rankingu Miesięcznym https://www.myfifa.pl/nagrody-ranking-miesieczny/