Ranking Miesięczny Styczeń 2021 FUT PlayStation 4 – podsumowanie.
Ranking sponsoruje firma Liocat. Do wygrania akcesoria gamingowe od firmy Liocat!
Pula nagród – ponad 240 zł!

Po rozegraniu pięciu turniejów w trybie FIFA Ultimate Team, wyłoniliśmy zwycięzcę Rankingu Miesięcznego Styczeń 2021.

JEST PIECZĄTKA
Polonista18, który prowadził po trzech turniejach, cały czas czuł oddech przeciwników i do końca, musiał zachować czujność oraz koncentrację. Lecz wątpliwości, kto będzie zwycięzcą rankingu rozwiał już w turnieju numer 4, gdzie najpierw zameldował się w finale, a następnie pewnie pokonał jednego z najgroźniejszych rywali w walce o triumf Dąbka (7:1).
Do ostatniego turnieju przystąpił rozluźniony i bez zbędnej presji, a porażka już w pierwszej rundzie z Szymmonn-em (1:2), przypieczętowała końcowy triumf! Czy była to porażka spowodowana rozluźnieniem? niekoniecznie, gdyż forma Szymona naprawdę wzrasta, co pokazują wyniki.

CHĘTNYCH NIE BRAKUJE
Nie mniej ciekawie, wyglądała walka o drugie i trzecie miejsce, Dąbek oraz Panzabek wykazywali wielką ochotę na zajęcie drugiego miejsca, zaś licząc na dobry układ par w dwóch ostatnich turniejach i potknięcia ww. dwójki liczyli LechiaSopot92Matiz1989ok oraz atakujący z dalszej pozycji Rogal_0908.
W końcowym rozrachunku Dąbek zajął w turnieju nr 4, drugie miejsce i mocno zapunktował, co przybliżyło do zajęcia drugiego miejsca. Natomiast Panzabek zaliczył wpadkę i odpadnięcie już w 1 rundzie z Rocco (2:3).

STRATY ODROBIONE
W piątym turnieju mamy sytuację wręcz odwrotną, Panzabek odrabia straty!, ponieważ Dąbek przegrywa w drugiej rundzie i kończy ten turniej zdobywając tylko 50 pkt., zaś Panzabek wygrywa w finale z Szymmonn-em (4:5), co za tym idzie, zgarnia pełną pule punktów za ten turniej.
I tak właśnie suma summarum mamy sytuację, gdzie dwaj gracze mają po 340 pkt., a o miejscu zajętym zadecydowały wyższe zajmowane miejsca we wszystkich pięciu turniejach, w tej klasyfikacji lepszy okazuje się Dąbek i to on zajmuje drugie miejsce.

NIEUDANY POŚCIG
Grupa “pościgowa” LechiaSopot92, Matiz1989ok oraz Rogal_0908 pomimo również dobrych wyników w ostatnich dwóch turniejach, gdzie ww. gracze również stawali na podium bądź zajmowali miejsca tuż za, w końcowym rozliczeniu nie dała miejsca w pierwszej trójce Rankingu FUT STYCZEŃ 2021.

Cały ranking RM Styczeń FUT FIFA 2021> https://www.myfifa.pl/ranking-miesieczny/