Cały ranking RM Listopad 2020> https://www.myfifa.pl/ranking-miesieczny/

W “RM Listopad 2020” gracze PS4 rozegrali pięć turniejów.
Ranking sponsorowały firmy Liocat oraz Vertigo-online.

Do wygrania były akcesoria gamingowe od Liocat w postaci klawiatury, gamingowej oraz doładowania portfela PS4 lub innych usług ze sklepu vertigo-online.pl

Wszystkie nagrody dostępne tutaj: https://www.myfifa.pl/nagrody-ranking-miesieczny/

Opinia jaka się nasuwa o listopadowym rankingu na konsoli PS4 to – stabilność do końca i bez niespodzianek.
Tak właśnie można w skrócie przybliżyć to co się działo w rankingu.

JAK BYŁO?

Od pierwszego turnieju, gdy wyłonieni zostali zwycięzcy Kubinh0, krychazdw97, Rogal_0908 byliśmy świadkami, czołowych lokat ww. trójki w kolejnych turniejach. Dlatego też ranking miesięczny listopad 2020 do połowy swojego okresu, pozostawał bez większych zmian, ci sami na tych samych miejscach! nuda.

Aż wreszcie stało się to, co staje się zawsze, prawie zawsze. Czołowi gracze rankingu przegrywają swoje mecze w pierwszych rundach lub zaraz w kolejnych. Do rankingu dołączają nowi gracze, którzy wygrywają z faworytami rankingu, ciasno w czołówce? o tak.
Na uwagę zasługuje gracz Dominik01, który w swoim pierwszym turnieju, a ostatnim w rankingu, wygrywa bezapelacyjnie, po drodze ogrywając naprawdę dobrych graczy.

DŁUGIE SZUKANIE FORMY

Również gracze którzy w poprzednich rankingach lokowali wysokie miejsca, a wg. mnie powinni się liczyć w walce o podium, zaczęli “wygrywać”. Takimi to byli: matiz1989ok, kijumper, niestety forma przyszła troszeczkę za późno, na podium zabrakło niewiele.

DLA MINE NIESPODZIANKA

krenczuk? taki właśnie ma nick gracz, który nie był brany pod uwagę do jakiegokolwiek ” dobrego miejsca w rankingu”. A to właśnie on był jednym z takich, co stabilnie “dochodzili” do pewnego etapu, bez wpadek. Co się złożyło na naprawdę wysoką pozycję w rankingu ogólnym. Najwyraźniej ta fifa “mu leży”.

UTRZYMAŁ POZYCJĘ POMIMO DYSKWALIFIKACJI

Kubinho został zdyskwalifikowany z jednego turniejów, a co za tym idzie stracił punkty! Przypuszczam, że czołówka rankingu, zaczęła liczyć punkty:). Ale nic z tych rzeczy, przewaga jaką wypracował sobie w poprzednich turniejach, pozwoliła na wygranie rankingu.

Cały ranking RM Listopad 2020> https://www.myfifa.pl/ranking-miesieczny/

0 0 vote
Article Rating