Mistrzostwa Świata wkraczają w decydującą fazę, przed nami mecze ćwierćfinałowe!

Tak samo i nasi uczestnicy MYTYPERA, typują już “ostatnie” mecze MŚ Rosja 2018.
Jak wcześniej wspominaliśmy przez dłuższą część typowania, prowadził kamsu93, za którym utworzyła się grupa pościgowa. W pewnym momencie zbliżył się do lidera siwyy174, lecz po kilku meczach pozostał na dalszej pozycji, obecnie tuż za podium. Z tą samą ilością punktów co “siwy” –  mcleerpl.
W podobnej sytuacji, tylko w późniejszym etapie znalazł się michalos, lecz tu trzeba powiedzieć, że do tej pory “czai” się za plecami lidera ze stratą 1 pkt. i jestem bardzo ciekawy czy będzie finiszował jako zwycięzca.

Metju_2000pl LIDEREM

Śledząc ranking od samego początku ww. uczestnik wskoczył niespodziewanie na fotel lidera.

Metju_2000pl, praktycznie cały czas w pierwszej piątce, gdzieś za podium, niezauważalny… i tu nagle trafia z dokładnymi wynikami, które punktowane są bonusowo i obecnie zajmuje fotel lidera. Czy utrzyma pozycję? Czy znów trafi dokładne wyniki? A może kamsu93 powróci na miejsce do którego nas przyzwyczaił przez większość typera.

Dlatego analizując obecne punkty uczestników mogę stwierdzić, że wszytko jest możliwe i moim zdaniem pierwsza ósemka rankingu powalczy o podium. Nie ujmując nic pozostałym uczestnikom zabawy, bo jestem skłonny powiedzieć, że może wydarzyć się tak, że uczestnik z dalszej pozycji  “zaatakuje” i “wywróci” ranking.

 

Sponsorem MYTYPERA jest firma IT Mania z Krakowa
www.itmania.pl