Zapraszam na relację z 4 i 5 kolejki Cyber FIFA League Playstation 4!
Dla kogo udana? dla kogo nie? Trochę podpowiemy, natomiast więcej oceńcie sami.

4 kolejka
W 4 kolejce w najciekawszym meczu kijumper wygrywa z LechiaSopot92 3:1!, co powoduje, że lider tabeli po raz pierwszy traci punkty!

A w kolejnym ciekawym meczu krychazdw97 uległ Fiksjusz-owi 3:6. To ww. mecze to wg. nas najciekawsze pary 4 kolejki , a zarazem, można by rzec niespodzianki w wynikach.

Kolejny mecz, to pewna wygrana Rogal_0908 z JohnGotti 4:2, czyli ten pierwszy utrzymuje dobrą passę zwycięstw. Zaś Gotti notuje swoje wyniki jako “gra w kratkę”.


Mecz matiz1989ok kontra ric000, to jednostronny bój i wysokie zwycięstwo gracza z Kielc 13:3.

Zaś mecz Tani355 z hubert77w to aplikacja 8 bramek ze strony Huberta, a Tani “odgryzł” się skromnym wrzuceniem trzech bramek i dało nam to wynik końcowy 3:8.

W ostatnim meczu owej kolejki krenczuk, po zaciętym boju wygrywa z Siwy-m 3:2 , co stawia Siwego w nieciekawej pozycji w tabeli.

5 kolejka
Jak już wiemy do piątej kolejki, zawodnicy przystąpili bardzo skupienie, skupienie na strzelanie, skupieni na wygrywanie:).

W pierwszym meczu, mamy… “odrodzenie” ric000 i pewna wygrana z hubert77w 5 :1!
Natomiast Tani355 nie zdołał się podnieść po porażce z poprzedniej kolejki i notuje kolejną przegraną, tym razem z Fiksjusz-em 2:5.

Zaś matiz1989ok utrzymuje… chyba wysoką formę i wygrywa z coraz to lepiej grającym kijumper-em 2:0.
Piąta kolejka pechowa dla Rogal_0908, krychazdw97 strzela sześć bramek, zaś do jego siatki wpadają cztery, co w końcowym rozrachunku daje niespodziewane zwycięstwo tego drugiego 4:6.

Kolejny gracz, który może powiedzieć, że kolejka numer pięć, nie do końca jest udana to LechiaSopot92, który również niespodziewanie… remisuje 3:3 z Siwy-m.
Na koniec JohnGotti vs krenczuk to podział punktów, wynik na tablicy po ostatnim gwizdku sędziego to 2:2.z