Sponsorzy CFL: Liocat, vertigo-online.pl
Pula nagród – ponad 240 PLN


W drugiej kolejce Cyber Fifa League nie obyło się bez niespodzianek,

mieliśmy również jeden remis, tylko dwa razy zwyciężali gospodarze, i aż trzy razy goście.

Pierwszą niespodziankę mogliśmy zobaczyć już w pierwszym meczu. Krychazdw97, który w naszej ocenie będzie się liczył w walce o… podium CFL, nieoczekiwanie przegrywa z hubert77w, który nie zaliczył dobrego debiutu w lidze, przegrywając wysoko w pierwszej kolejce, co wskazywało by, na łatwą przeprawę dla tego pierwszego, lecz mecz zakończył się inaczej niż mówi teoria, tj. wynik końcowy jaki widniał to 2:3 na korzyść Huberta.

Drugi pojedynek, to mecz kolejki! LechiaSopot92 vs matiz1989ok, w naszej ocenie, znając formę obu zawodników można było powiedzieć “wszystko jest możliwe”. I chyba było wszystko możliwe, końcowym wynikiem jaki ukazał się po ostatnim gwizdku sędziego to 5:3 dla gracza z Gdańska.

Trzeci pojedynek to JohnGotti  vs Tani355, spodziewaliśmy się wyrównanego widowiska, i takie było!. Obaj gracze, obecnie prezentują zbliżoną do siebie formę. I tu się sprawdziły nasze przypuszczenia, że to będzie wyrównany mecz, w którym końcowo zwycięsko wyszedł John Gotti, który wygrał 3:2, a Tani355 zaliczył druga porażkę.

Czwarty mecz – krenczuk vs ric000, to mecz pt. “dziś czeka mnie pierwsze zwycięstwo w lidze”. Obaj gracze po nieudanej inauguracji ligi, musieli zapewne schodzić z boiska… smutni. Dlatego znając formę obu graczy, nie stawiałem w tym meczu na remis. I tak było, jeden z ww. graczy zaliczył druga porażkę, a na tablicy wyników widniało 3:7 na korzyść ric000.

Piąty mecz to Siwy vs Fiksjusz, ten mecz wskazywał dwóch faworytów :). Siwy w pierwszej kolejce wygrał wysoko i zapewne, jego przeciwnicy zaczęli się “bać”, zaś Fiksjusz zaliczył remis, z “mocnym” kijumerem.
I było tak, że zaskakująco dobra forma Fiksjusza, nie pozwoliła siwemu strzelić więcej niż jedną bramkę, a sam zainkasował przeciwnikowi cztery (1:4).

Ostatnim meczem drugiej kolejki, był mecz Rogal_0908 vs kijumper. Na papierze, bym powiedział, że to będzie dobre widowisko… i było. Rogal jeden z faworytów Ligi, mam wrażenie, że rozkręca się powoli, mam wrażenie też, że u kijumpera jest podobnie. I chyba tak jest, bo obaj gracze podzielili się punktami, a mecz zakończył się wynikiem 1:1