Sponsorzy CFL: Liocat, vertigo-online.pl

1 kolejka Cyber Fifa League bez niespodzianek?

Czy to brak presji wyniku czy to myśl, że to dopiero początek?, a jak początek, to na pewno odrobię straty w kolejnych meczach? czy może ukształtowała nam się liga podzielona na dwie grupy? nie sądzę, tak czy tak już na wstępie powiem, że bramek było dużo!


JAK STRZELAĆ TO SZEŚĆ, A MOŻE i WIĘCEJ

Aż czterech graczy zaserwowało swoim przeciwnikom sześć bramek lub więcej, tym “więcej” był krychazdw97, który zwyciężył z JohnGotti aż 7:0.
Również wysokie zwycięstwa odnieśli LechiaSopot92 z hubert77w (6:0), gdzie w moim przekonaniu liczyłem że Hubert stoczy wyrównany pojedynek z wynikiem na styku, ale nic z tych rzeczy.

Krenczuk
, który tak dobrze sobie radził w zakończonym niedawno rankingu miesięcznym, gdzie jego zajęte miejsce było wysokie, zaskakująco wysokie, w meczu którym w naszej ocenie miał być meczem kolejki, ale… nic z tych rzeczy Krenczuk vs Matiz1989ok 1:6.


Kolejnym zaskakującym wynikiem okazał się mecz Siwy vs Tani355, w naszej ocenie, mecz w którym liczyliśmy na remis lub minimalne zwycięstwo jednego z graczy, a tu nic z tych rzeczy…6:2 da Siwego! Szok.


Rogal_0908
vs ric000, to mecz w, którym nie do końca mógłbym wskazać zwycięzcę, dlaczego? dla mnie forma gracza ric000 jest nie do końca wiadoma. Z drugiej strony, na przeciwko Rogal_0908, gracz który regularnie zajmował podium w rankingach miesięcznych. Ale nic z tych rzeczy… 3:0 dla Ragala.


Ostatnim rozegranym meczem w pierwszej kolejce był mecz kijumper vs Fiksjusz, gdzie widziałem, czułem, że forma gracza kijumper jest niestabilna, w porównaniu do poprzedniej wersji FIFA, gdzie “szalał” na boisku :). Dlatego też, w mojej ocenie mecz, w którym spodziewałem się zwycięstwa możliwego w każdą stronę. Ale nic z tych rzeczy… 0:0.


Tabela> https://www.myfifa.pl/turniej/170/tabela/
Wyniki meczów> https://www.myfifa.pl/turniej/170/mecze/